Zbuduj silną markę osobistą – kup e-book z instrukcją KROK PO KROKU jak to zrobić skutecznie!

pełna wersja e-booka

Pomagam przedsiębiorcom i osobom indywidualnym osiągać sukces w budowaniu silnych i rozpoznawalnych marek osobistych dzięki mojemu autorskiemu programowi budowania marki osobistej.

Moje doświadczenie w mediach, sprzedaży i edukacji, połączone z zaawansowaną wiedzą naukową, umożliwia praktyczne zastosowanie tych kompetencji w codziennym biznesie. Oferuję indywidualne mentoringi, grupowe warsztaty oraz szkolenia, które pomagają w realizacji Twoich marzeń o silnej i wpływowej marce osobistej.

Co znajdziesz w e-booku?

 • Obszerne opracowanie na temat procesu budowania marki osobistej. Specjalnie dla Ciebie przygotowałam opis każdego z kroków, które należy pokonać w drodze do Twojej wymarzonej marki osobistej. E-book, który dla Ciebie przygotowałam zawiera zadania, które pomogą Tobie zrozumieć istotę poszczególnych kroków, tak abyś czuł/a moje wsparcie w tym procesie.
 • 9 szczegółowo opisanych kroków, które zawierają wiedzę ekspercką (moje ponad dwadzieścia lat doświadczenia w biznesie oraz ponad dziesięć lat w pracy na uczelniach wyższych).
 • Zestaw wielu ćwiczeń, które pomogą Tobie w kształtowaniu swojej silnej marki osobistej. 
 • Zaprezentuję Tobie listę narzędzi „must have”, które przetestowałam i wiem na pewno, że pomogą one Tobie zaoszczędzić czas i pieniądze, a które z pewnością przyspieszą osiągnięcie Twojego celu, jakim jest zbudowanie Twojej silnej marki osobistej.

Jak ten e-book wpłynie na Twoje życie i co się w nim zmieni?

NAUCZYSZ SIĘ

Odkryj tajniki budowania silnej marki osobistej razem ze mną. Przez ponad dwadzieścia lat doświadczenia zawodowego zgłębiałam sekrety, które teraz pragnę przekazać Tobie. W moim e-booku znajdziesz nie tylko szczegółowe wyjaśnienia kluczowych kwestii, ale również praktyczne wskazówki i zadania, które przygotują Cię do tej fascynującej podróży. Pomogę Ci odkryć i zaprezentować światu Twój niepowtarzalny potencjał. To nie tylko książka – to Twój przewodnik na drodze do stania się marką, na którą wszyscy zwrócą uwagę.

ROZWINIESZ

Niezależnie od wieku, każdy może stworzyć silną markę osobistą. Dzięki temu e-bookowi odkryjesz i rozwiniesz swoje talenty, a także uwypuklisz swoje mocne strony. Dodatkowo, będę Cię zachęcać do pracy nad słabszymi aspektami, które mogą kryć w sobie nieodkryty jeszcze potencjał. Rozwój talentów wymaga wsparcia, podobnie jak rozwijanie kompetencji. Z pomocą tego e-booka, możesz osiągnąć znaczący postęp, pod warunkiem, że zdecydowanie zastosujesz się do wszystkich zadań i moich zaleceń.

UROŚNIESZ

Silna marka osobista to fundament pewności siebie. W moim e-booku nauczysz się, jak stać się najciekawszą osobą w pokoju, w którym się znajdujesz. Zbudujemy Twoją postać pełną uroku i energii, która naturalnie przyciąga uwagę innych. Praca nad świadomym realizowaniem celów i wyrazistym określeniem misji, które wspólnie opracujemy, pozwoli Ci wzrastać w swoich oraz cudzych oczach. To właśnie chcę dla Ciebie osiągnąć!

To dzięki temu e-bookowi i mojej wiedzy w nim zawartej dowiesz się jak krok po kroku zbudować silną markę osobistą.

Przeprowadzę Cię prze ten trudny proces i wskażę, każde z trudnych miejsc, podam rękę dzięki czemu oszczędzając swój czas i pieniądze osiągniesz wszystko to, o czym marzyłeś/łaś od dawna.

I jak chciałabyś, chiałbyś mieć swoją markę osobistą? Taką wymarzoną, taką która „otwiera” wszystkie drzwi i która pomaga w życiu osiągnąć więcej?

Jeśli tak, to nie musisz zadawać sobie już pytania: „jak zbudować markę osobistą?”

Zawarta w e-booku wiedza zaprowadzi Cię tam, dokąd marzysz, aby dojść! Do silnej marki osobistej! Moje doświadczenie i wiedza zaprowadzą Cię tam, dokąd chcesz dojść! 

DLACZEGO TEN E-BOOK JEST DLA CIEBIE?

 • Dowiesz się, dlaczego jedni osiągają sukces w życiu, a inni wciąż o nim tylko marzą;
 • Dowiesz się, jakie masz zasoby, jakie nadwyżki, co jest Twoją szansą, a co zagrożeniem;
 • Dowiesz się, o czym skrycie marzysz;
 • Zwizualizujesz swoje życie na profesjonalnej mapie marzeń;
 • Przekonasz się w czym jesteś najlepszy i odważnie, to nazwiesz;
 • Nauczysz się dziewięciu kroków w procesie budowania marki osobistej;
 • Nauczysz się, jak zarządzać swoją marką, w taki sposób jak robią to najlepsi menadżerowie zarządzający najcenniejszymi projektami! W końcu Twoje życie, to najcenniejszy projekt, jakim przyszło Ci zarządzić;

Ucz się, Rozwijaj, Rośnij!

Jak krok po kroku zbudować silną markę osobistą?

To pierwszy taki e-book wydany przez praktyka i naukowca w jednym. Dostajesz wiedzę z pięciu lat studiów, a nawet więcej, pokażę Ci wnioski z kolejnych czterech lat studiów doktoranckich i pracy doktorskiej! Ekspertyza omawianego tematu jest teraz dla Ciebie!

PREMIERA

22 kwietnia 2024 roku „Jak krok po kroku zbudować silną markę osobistą?”

Data premiery:
22 kwietnia 2024 

Cena regularna
167,00 zł

Kup teraz
i rozpocznij transformację swojego życia dzięki silnej marce osobistej!

Premiera: 22 kwietnia 2024 roku.

CENA
167,00 zł

Cena regularna: 167 zł

Autorka e-booka
dr Justyna Szymczyk

Praktyk biznesu z ponad 25 letnim stażem. Swoje kompetencje marketingowe i zarządcze zdobywała w największym koncernie medialnym tamtych czasów: w Agorze S.A. Pracowała jako regionalny dyrektor sprzedaży zarządzając jedenastoma zespołami sprzedaży w Grupie Radiowej Agory. Od 2008 roku prowadzi swoją firmę, która w pierwszych dwunastu latach swojej działalności była największą agencją marketingową specjalizującą się w eventach.

Organizowała premiery między innymi: Mercedesa S klasy, organizowała wydarzenia dla Porsche, Volvo, BMW i wielu innych marek premium. Obsługiwała na wyłączność markę Nokia. Tworzyła strategie marketingowe, tworzyła i rozwijała brandy oraz wymyśliła i zorganizowała wydarzenie łączące kulturę, sztukę i modę: Silesia Fashion Day. Co więcej, od 11 lat dzieli się swoją wiedzą ze studentami. Na stałe związana z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach. W 2023 roku obroniła tytuł doktora nauk społecznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości z wyróżnieniem.

Po obronie doktoratu dzieli się swoją wiedzą w przestrzeni internetowej w której jest autorką podcastu: „Twoja marka osobista: klucz do sukcesu” oraz stworzyła cykl rozmów z praktykami, którzy mogą podczas rozmów Live na Instagramie opowiedzieć o swoich doświadczeniach związanych z budowaniem ich marek osobistych.

Pomogła już wielu osobom w budowaniu ich marek osobistych prowadząc sesje mentoringowe, podczas których dokładnie prowadzi swoich kursantów przez ten trudny, lecz niezwykle rozwojowy proces budowania marki osobistej.

Moje motto: Ucz się, rozwijaj, rośnij!

Jeśli nadal nie jesteś pewny, pewna, czy potrzebujesz tego e-booka przeczytaj i obejrzyj tych kilka rekomendacji

MARTYNA BIELAWSKA

Reprezentantka Polski w LA Założycielka marki BOOTY KILLER- pierwsze w Polsce i Europie programy treningowe

Agnieszka Pala

PORADY-STRATEGIE BIZNESOWE-SPRZEDAŻ
Przedsiębiorca 18 LAT W SPRZEDAŻY, 300 osób ,65 salonów 2009/ 2020-właściciel sieci @touspolska

Patrycja Brychcy

Ekspertka od hotelowych rewolucji
Pracowała z ponad 300 hotelarzami w całej Polsce

Zobacz więcej referencji

KAROLINA KOTAS

Paweł Tkaczyk

Marysia, studentka UEK

Bartek Piekarski – Trener Mentalny

Ryszard Halemba – Przedsiębiorca

Marta z Mentoringu 1:1

Katarzyna, Mentoring 1:1

Magdalena Bugaj, Przedsiębiorca

Aleksandra, Mentoring 1:1

Poznaj siebie i daj poznać się innym!

Zaufaj mi i rozpocznij najpiękniejszą podróż swojego życia! Podróż w głąb siebie.

Data premiery:
22 kwietnia 2024 

Cena regularna
167,00 zł

Kup teraz
i rozpocznij transformację swojego życia dzięki silnej marce osobistej!

Premiera: 22 kwietnia 2024 roku.

CENA
167,00 zł

Cena regularna: 167 zł